Гордість школи танців "Young Dance"
Мала група школи танців "Young Dance", яка представляла Україну в складі збірної на Чемпіонаті Світу 2009.
Одна з найменших наших Чемпіонів. Майбуть вона ніколи не зупиняється у ритмі як танцю, так і життя. Вже четвертий рік ця талановита дитина вражає своїм неймовірним темпом розвитку. Настюша - це ще й одна з найкращих танцюристів Української Федерації Сучасних Танців (УФСТ), яка представляла Україну в складі збірної на Чемпіонаті Світу 2009. Настя - майбутня відома танцюристка майбуть не тільки в Україні, але й за межами неї.
Скромна, проте цілеспрямована дитина. Її терпінню можна лише позаздрити. Недивлячись, що інколи не все виходить з першого разу, вона повільно, але впевнено йде до своєї мети. Вже зараз за настільки короткий період, який Юля займається танцями, її результати кажуть самі за себе. Її зірка ще буде яскраво палати на вершині танцювального Олімпу.


Це наш маленький "Майкл Джексон":) Привітна, і в той же час скромна, майстер своєї справи, а саме - танців. Неодноразова чемпіонка рейтингових та обласних змагань, а також України у категорії Діти до 11 р. Проте зараз Дана завойовує почесні місця в категорії Юніори. І це тільки початок.


Томка зовсім за короткий час змогла злетіти на вершину рейтингу УФСТ, і закріпити свій статус. Протягом 2-х років входить до складу конкурсної групи школи танців "Young Dance", де проявила себе як дружелюбною, так і цілеспрямованою людиною. За рейтингом УФСТ увійшла до складу збірної України, і змагалася на Чемпіонаті Світу 2009. Томка - це наш маленький "Навушничок". Вона ще всім покаже як потрібно танцювати.

З першого погляду можна зробити висновок, Катюша - модель, проте ні! Катя - одна з наших найкращих танцюристів. Її неймовірна посмішка, як дзеркало її душі, - щира і незабутня. Вона також є представником збірної України на Чемпіонаті Світу 2009. Недивлячись на перешкоди і все інше, вона впевнено йде вперед.Тендітна і граціозна! Така маленька, а вже неоднократна чемпіонка рейтингових змагань та України у категорії Юніори. Протягом 2-х років займалася латино-американськими танцями. Проте вже 3 роки на відривається від ритмів сучасних танців. Її стиль життя - вперед, вперед і тільки вперед.

Здається ще вчора він бігав маленький і зовсім не вмів рухатися. Проте зараз Дмитро - один з найкращих танцюристів України за підсумковими результатати УФСТ, який представляв Україну в складі збірної України на Чемпіонаті Світу 2009. Танцює вже 6 років і зупинятися не збирається.

Весела і відверта, творча натура, яка ніколи не зупиняється на досягнутому. Насько знає чого бажає від життя. Багаторазова чемпіонка України як в дуетах, так і в малій групах, яка представляла Україну на Чемпіонаті Світу 2009. Настін стимул життя - ідеальності немає меж!


Создан 16 окт 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником